Cenisz sobie oryginalność? Wybierz nietypowe obrączki ślubne!

Obrączki ślubne to dla przyszłych małżonków temat niesamowicie ważny. Wybór obrączek może być trudną decyzją, na którą poświęcimy dużo czasu. Niektórzy cenią sobie klasyczną elegancję, złote obrączki ślubne i prostotę formy, inni – lubią awangardową oryginalność. Jeśli zaliczasz się do tej drugiej grupy – zobacz, jakie nietypowe obrączki ślubne możesz wybrać!

  • Obrączki ślubne nietypowe: kolory
  • Nietypowe obrączki ślubne – ozdoby i personalizacja
  • Unikatowe obrączki ślubne projektowane indywidualnie

Obrączki ślubne nietypowe: kolory

Obrączki ślubne nietypowe – czyli jakie? Warto zwrócić uwagę na ciekawą kolorystykę. Klasyczne ślubne obrączki są zazwyczaj wykonane z białego złota lub innego szlachetnego metalu. Ciekawą opcją jest różowe złoto – wykonana z niego obrączka damska prezentuje się na palcu wspaniale! Obrączki złote i białe to typowy wybór. Jeśli cenisz sobie wyjątkowość – na pewno zainteresują cię obrączki dwukolorowe, które mają szczególnie unikalny charakter. Możesz dodatkowo je spersonalizować – na przykład dodając wyjątkowy grawer.

Nietypowe obrączki ślubne – ozdoby i personalizacja

Jeśli chcesz, by wasze obrączki były naprawdę wyjątkowe – warto pomyśleć o możliwości ozdobienia ich. Takie obrączki niekiedy przypominają wyglądem kolorowe pierścionki – ozdobione kamieniami, brylantami lub innymi dodatkami. Przez wiele lat tego typu obrączki uchodziły za mało eleganckie – na szczęście w dzisiejszych czasach moda jest znacznie bardziej elastyczna. Można więc śmiało puścić wodze fantazji i stworzyć jedyną w swoim rodzaju obrączkę.

Unikatowe obrączki ślubne projektowane indywidualnie

Co robić, gdy w sklepach nie ma obrączki, która odpowiada twoim oczekiwaniom? Chcąc kupić coś naprawdę unikatowego, trzeba się liczyć z pewnymi utrudnieniami. Wiele firm jubilerskich oferuje jednak tworzenie biżuterii na zamówienie – według indywidualnych wskazówek klienta i jego projektu. Jeśli chcesz mieć obrączki, jakich nie będzie miał nikt inny – to doskonała opcja dla ciebie. Jubilerzy na pewno doradzą ci i pomogą w stworzeniu projektu, którego realizacja może przekroczyć najśmielsze oczekiwania. Choć taka opcja może sporo kosztować – obrączki są przecież pamiątką na całe życie!

W sklepach znajdziemy bardzo szeroki wybór obrączek ślubnych. Biżuteria ślubna nie musi być nudna – jeśli należysz do osób, które cenią sobie oryginalność, z pewnością znajdziesz coś, co podkreśli twój indywidualny charakter. Obrączka to symbol miłości, który zostanie z wami na wiele lat – warto wybrać go rozsądnie i w sposób przemyślany.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]