Jak przyśpieszyć okres o kilka godzin lub dni?

jak przyspieszyć okres?

Wiele kobiet co miesiąc zastanawia się czy istnieje sposób na przyśpieszenie swojego okresu. Ciężki egzamin w szkole lub na uczelni? Impreza rodzinna lub wyjazd ze znajomymi, a Ty dostajesz okresu? W szczególności latem wiele kobiet boryka się z takim problemem, ponieważ wypadnie wypad na wodę lub na basen czy wesele przyjaciółki? Dla każdej z nas ważne jest, by w tym okresie czuć się dobrze i komfortowo. Jak temu zaradzić, aby było dla nas bezpieczne, a przyniosło oczekiwane skutki?

Jest kilka opcji, aby nasz okres wypadł wtedy kiedy tego chcemy. Często pojawienie się menstruacji krzyżuje nasze plany, wyklucza nas z życia przez kilka godzin lub dni. Borykamy się z bolesnym bólem i brakiem wygodny. Jak temu zaradzić? Oto sposoby na przyśpieszenie okresu, o których z pewnością już słyszałyście lub będą dla Was czymś nowym. Czy domowe sposoby, które stosowały nasze babcie nadal się sprawdzają? Przedstawiam poniżej sposoby stosowane przez większość kobiet na przyśpieszenie swojej menstruacji.

Sposoby na przyśpieszenie okresu

1. Tabletki zawierające kwas acetylosalicylowy, które są dostępne w aptece. Należy pamiętać, aby nie brać ich zbyt dużo, ponieważ rozrzedzają one krew!

2. Gorąca kąpiel w wannie – dużo dziewczyn oraz kobiet z pewnością słyszało o tym sposobie, podczas kąpieli poprawia się krążenie krwi w organizmie. Dodatkowo warto masować również podbrzusze, to także może pomóc w osiągnięciu zamierzonego celu.

3. Używanie termoforu – przez kilka wieczorów należy przykład go do naszego podbrzusza, z pewnością uda się nam tym sposobem wywołać menstruację wcześniej.

4. Wysiłek fizyczny. Głównie warto skupić się na ćwiczeniach dotyczących partii brzuch i ćwiczyć min. 30 minut dziennie. Latem okres można przyśpieszyć przez np. pływanie rowerkiem wodnym oraz bieganie. Nawet aktywność taka jak: sprzątanie czy chodzenie po schodach może przyczynić się do postępu menstruacji.

5. Tabletki antykoncepcyjne. Podczas ich stosowanie nie róbmy przerwy tygodniowej, a rozpocznijmy kolejne opakowanie. W ten sposób okres pojawi się dopiero wtedy, gdy przestaniemy je przyjmować.

6. Lampka czerwonego wina. Dużo osób twierdzi, że ten sposób sprawdza się. Oczywiście musimy przede wszystkim wykluczyć ciążę, a gdy już to zrobimy pić wino, lecz w małej ilości. Jedna lampka wina dziennie wystarczy do tego, co zamierzamy osiągnąć.

7. Ziołowa herbata. Przede wszystkim ten napój z dodatkiem imbiru, natki pietruszki, dziurawca oraz malwy. Te składniki mają działanie rozkurczowe na mięśnie macicy, a przecież nie ma możliwości żeby nam zaszkodziły.

Nie ma pewności czy te sposoby działają. Warto spróbować je zastosować, ponieważ być może na nasz organizm one zadziałają. Nie są dla nas szkodliwe w małych ilościach, a być może sprawią, że podczas wyjazdu czy ciężkiego egzaminu nie będziemy musiały się być niekomfortowo. Gdy występują duże opóźnienia naszej menstruacji powinnyśmy udać się na wizytę do ginekologa, może to świadczyć o jakiejś chorobie.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]