Torby bawełniane – modny i ekologiczny dodatek na co dzień

Z każdym kolejnym rokiem nasza świadomość na temat ekologii powiększa się. To z kolei wpływa na to, iż nasze sklepowe wybory stają się bardziej przemyślane. Świadomie rezygnujemy z zakupu szkodliwych dla środowiska toreb plastikowych. Dzięki kolorowym nadrukom i modnym printom stają się one niezwykle modnym dodatkiem! Przeczytaj artykuł i poznaj zalety torby z bawełny. Podpowiadamy również, jak dbać o nie w trakcie prania!

Zalety toreb z bawełny

Wykonane z bawełny torby to świetna alternatywa dla reklamówek foliowych, które można dostać w każdym markecie. Są ekologiczne, a ich produkcja nie zagraża środowisku naturalnemu. Wykonane z naturalnej bawełny, są miękkie i przyjemne w dotyku, a przede wszystkim – niezwykle wytrzymałe! Torebki bawełniane z modnymi printami to bardzo funkcjonalny dodatek, który ożywi Twoją stylizację. Niebanalny nadruk, motto bądź grafika sprawią, że poczujesz się modnie i atrakcyjnie. Ich przewaga nad foliówkami polega także na tym, iż torby z bawełny nie prują się. Nie musisz więc martwić się o to, że torba nagle ulegnie uszkodzeniu.

Torby bawełniane z własnym nadrukiem!

Ich producenci zaskakują wieloma ciekawymi wzorami. Najcenniejsze okazy można jednak zaprojektować samemu. Torby ekologiczne bawełniane można bowiem ozdobić nadrukiem własnego pomysłu. W tym celu wystarczy jedynie skorzystać z usług drukarni, która ma w swojej ofercie takie usługi. Dzięki temu zyskasz modny i niepowtarzalny dodatek.

Eko torby bawełniane nie tylko na zakupy!

Bawełna to w pełni naturalny materiał, który nie zagraża środowisku. Dlatego tak chętnie wykorzystywana jest nie tylko do produkcji toreb, ale i ubrań. Jej estetyczny wygląd w połączeniu z dużą praktycznością sprawia, że gadżet ten będzie Ci towarzyszył praktycznie zawsze i wszędzie. Torba bawełniana to także świetny dodatek do stylizacji casualowych, na spacer, czy na siłownię. Postaw więc na modele z efektownym printem, który celną puentą lub kolorami będzie przyciągał uwagę innych. Z powodzeniem możesz umieścić na niej również firmowe logo, co posłuży jako materiał reklamowy. Dzięki temu Twoja firma zyska rozgłos. Z kolei wykorzystanie ekologicznych nośników reklamy wpływa na korzystne budowanie wizerunku.

Jak należy prać torby bawełniane z nadrukiem?

Nad tym pytaniem zastanawia się wiele osób. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, by poddawać je regularnemu czyszczeniu. W przeciwnym wypadku mogą stać się miejscem zalegania wielu bakterii. Brudne plamy obniżają rowneiz walory estetyczne torby. Dlatego wkładając do niej zakupione produkty spożywcze, należy upewnić sie, że wszystkie są porządnie zapakowane. Z kolei w momencie zauważenia plam, trzeba zareagować jak najszybciej. Szybka reakcja obniży ryzyko zalegania plam. Torby należy prać w temperaturze maksymalnie do 30°C, dzięki temu nie ulegną zniszczeniu. W trakcie prasowania należy obracać je na drugą stronę. W trakcie prania, wirowania czy suszenia należy zachowywać uwagę przede wszystkim na nadruk na torbie. W przeciwnym razie może on ulec spraniu. Pamiętaj o tym nawet w trakcie suszenia torby na zewnątrz. Słońce może bowiem wpływać na zanik kolorów. Decydując się na wykonanie torby własnego projektu, wybieraj miejsca, które cieszą się dobrą renomą. Na szczególną uwagę zasługuje m.in. Drukarnia Artpress w Bydgoszczy, w której pod opieką fachowców wykonasz trwałe nadruki na torbach i koszulkach!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]