Niezapomniana rocznica ślubu – jak ją zorganizować?

Rocznica ślubu to święto każdej pary. Dzień, w którym nie tylko można, ale wręcz trzeba celebrować miłość i spędzone wspólnie lata. Jak sprawić, by Wasz jubileusz był niezapomniany? Przede wszystkim zadbaj o dekoracje i odpowiednie miejsce.

Każda rocznica ślubu jest wyjątkowa, dlatego ma swoją oryginalną nazwę. Pierwsza jest papierowa, piąta – drewniana, piętnasta – krysztalowa, dwudziesta – porcelanowa, a pięćdziesiąta – złota, tzw. złote gody.

Miejsce i dekoracje na rocznicę ślubu

Planując rocznicę ślubu, określ, czy chcesz zorganizować huczną imprezę czy tylko coś specjalnego dla Waszej dwójki. Dzięki temu łatwiej będzie wybrać miejsce i zaplanować rozrywki. Duże przyjęcie przenieś do restauracji. Kameralną rocznicę możecie celebrować w zaciszu Waszego domu lub hotelowym pokoju. Zadbaj jednak o wyjątkową oprawę i dekoracje. Niech balony, girlandy i stłumione światło zmienią wystrój pomieszczenia i przeniosą Was w zupełnie inny wymiar.

Rocznicowe menu

Pozwólcie sobie na odpoczynek i odrobinę luksusu. Jedzenie zamów z Waszej ulubionej restauracji. Zamiast dużych porcji wybierz kilka posiłków w wersji mini. Odkryjecie w ten sposób nowe smaki i dłużej będziecie cieszyć się degustacją dań. Do tego szampan do wzniesienia toastu i koniecznie tort – najlepiej mała wersja deseru weselnego. Chwila wniesienia słodkiego wypieku powinna zachwycić Twoją drugą połówkę, dlatego wybierz efektowne ozdoby na tort, np. świetliste fontanny i zimne ognie.

Atrakcje na rocznicę ślubu

Jeśli organizujesz kameralny wieczór tylko we dwoje we własnym domu, postaw na to, co lubicie wspólnie robić. Włącz film, który planowaliście obejrzeć od dawna, albo nastrojową muzykę i wyświetlane przez projektor zdjęcia ze spędzonych razem lat. Wspominajcie i cieszcie się sobą. Atrakcje na rocznicę w wydaniu hotelowym to obowiązkowo spa z kieliszkiem wina w jacuzzi i profesjonalny relaksujący masaż. Zaskocz swoją drugą połówkę i zróbcie sobie małżeńską sesję rocznicową. Z ulubionych zdjęć stwórzcie fotoksiążkę, aby w dowolnej chwili wrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego wieczoru.