Manager Allegro – kilka istotnych informacji

Allegro to największy w Polsce portal e-commerce, zrzeszający rekordową liczbę zarówno konsumentów, jak i sprzedawców.

To marketplace funkcjonujący na rynku od 1999 roku, który posiada wiele istotnych elementów, których zadaniem jest usprawnienie całego procesu sprzedaży. Jedną z takich dodatkowych funkcji jest Manager Allegro. Co to jest? Dowiesz się z poniższego artykułu!

Manager Allegro – co to jest?

Manager Allegro to dodatkowa funkcja, którą proponuje najsłynniejszy w Polsce portal e-commercowy. Jego przeznaczenie to obsługa konta na portalu ogłoszeniowym Allegro, która przynosi dodatkowo wiele korzyści. Pewnie zastanawiasz się jakie największe zalety posiada Manager Allegro? Rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Po pierwsze, jest to prosty w obsłudze system, który nie sprawi kłopotu nawet początkującym przedsiębiorcom. Narzędzie posiada przejrzysty oraz czytelny interfejs, a także niezwykłe funkcje, znacznie usprawniające całą pracę związaną z branżą e-commerce. Dzięki Managerowi Allegro praca związana ze sprzedażą internetową początkowo nie wymaga zatrudnienia dodatkowych pracowników. Po drugie, system ten pozwala na zarządzanie własnym kontem.

Jakie jeszcze czynności wykonamy za pomocą Managera Allegro?

  • tworzenie nowych aukcji, które są zgodne z obowiązującymi zasadami portalu Allegro,
  • prosta oraz szybka edycja treści, która opisuje wystawione na sprzedaż produkty,
  • wzbogacenie oferty zdjęciami,
  • ustalanie lub zmienianie szablonów ogłoszeń pod kątem estetycznym (co wpływa także na spójność tychże ogłoszeń),
  • synchronizacja działań na portalu Allegro z informacjami, które dostępne są na stronie internetowej naszego sklepu,
  • uporządkowywanie oraz przeglądanie danych, które dotyczą przeprowadzonych dotychczas aukcji,
  • wgląd w historię transakcji, które zostały zawarte.

Po trzecie, Manager Allegro może automatycznie uzupełniać pola, które są przeznaczone do wpisywania podstawowych informacji. Co najważniejsze jednak – możliwości zapewniane przez Managera Allegro są cały czas rozwijane. Warto więc śledzić na bieżąco te możliwości zaglądając na stronę http://erpbox.pl/manager-allegro-ulatwia-zycie-e-sprzedawcom/, a następnie korzystać z nich dla swojego rozwoju w eHandlu.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]