Z czym łączyć sukienkę?

Niezależnie od tego, jaki rozmiar nosisz – istnieją sukienki, w których zakochujesz się od pierwszego wejrzenia, a potem nie wiesz z czym je nosić. Co więcej, liczne sukienki mogą Ci pomóc uwydatnić atuty, tuszując ewentualne mankamenty – jeśli będziesz wiedziała, jak do tego modowo podejść. W dzisiejszym artykule skupimy się na tym, z czym łączyć sukienkę, aby stworzyć iluzję zgrabnej sylwetki i po prostu świetnie wyglądać.

Stylizowanie sukienek – od czego zacząć?

Najważniejszą rzeczą jeśli chodzi o stylizację sukienki plus size – jest ustalić, co Ci pasuje, a co nie. Chodzi o poznanie tajników swojego kształtu ciała i wykorzystanie ich na swoją korzyść. Prawda jest taka, że naprawdę nie ma jednej sprawdzonej złotej zasady, która pasowałaby do wszystkich sylwetek..

Szczęśliwie jest wiele pięknych fasonów sukienek w sklepach z modą takich jak Tono.pl oraz kilka przydatnych podpowiedzi, jak je nosić. Więc teraz, gdy już znasz podstawy – koniecznie czytaj dalej, aby poznać te sprawdzone kombinacje strojów z sukienką w roli głównej.

Co zawsze sprawdzi się w połączeniu z sukienką?

Najważniejsza w tym wszystkim jest równowaga. Jeśli Twoja sukienka to fason w stylu basic, bez krzykliwych kolorów, nadruków, czy fantazyjnych dodatków – możesz zaszaleć, jeśli chodzi o dodatki. Z drugiej strony, w przypadku fantazyjnych kreacji, dobierając resztę stylizacji i stroju najważniejsze jest, by całość nieco uspokoić. To zwykle jest najłatwiejsze do osiągnięcia z pomocą akcesoriów w neutralnych kolorach, jak kremowy, czy beżowy.

Stylizowanie sukienki a dobór kolorów

Warto też pamiętać o tym, by dopełniając stylizację nie mieć w niej więcej niż 3-4 kolory. Wszystko ponadto może być niebezpiecznym wyborem i dlatego, jeśli nie opanowałaś jeszcze mistrzostwa w technice łączenia kolorów, zdecydowanie mądrzej będzie postawić na minimalizm. Jeśli już masz ochotę zaszaleć – to postaw na monochromatyczną stylizację. Takie zestawienia kolorów będą w tym roku niesamowicie modne, a dla pań plus size również niesamowicie pochlebne. Skorzystaj z tego.